Moje logo 2015 ČERNÉ.png
Vítejte na naších momentálně provizorních int.stránkách, zabývajících se natáčením a výrobou DVD záznamů přírodních okruhů ČR + SR a nejen to ...
facebok-logo.jpg
PARTEŘI NAŠÍCH DVD - I vaše logo může zde být, stačí nás kontaktovat.
www_jiz_brzy.jpg
Po knize Jiřího Franka – Mistrovství Československa silničních motocyklů 1954-1992, vydané v roce 1997, nabízíme po domluvě s autorem p. Jiřím Frankem volné pokračování tohoto titulu pod názvem Česká a slovenská motocyklová silnice 1993 – 2007 Česká a slovenská motocyklová silnice 2000 - 2015.

Tyto knihy jsou koncipováné shodně s jejími předchůdkyněmi. Kromě tisícovky fotografií a kompletního výsledkového servisu z uvedeného období v ní najdete rovněž řadu statistik, plánky okruhů, to vše orámované textem, vedle faktů nepostrádajícím i řadu nezapomenutelných historek, vypovídajících o prostředí závodů, ale hlavně o lidech, kteří propadli vábení rychlosti na dvou kolech.

Uvedenou publikaci v ceně
1.000,-Kč / 40E + Poštovné za jeden kus, lze objednat na našem e-mailu motosportvideo@seznam.cz
PRODEJ KNIH DO KONCE BŘEZNA POZASTAVEN !!!
DSC00149.JPG
         POSLEDNÍ NOVÉ DVD Z LOŇSKÉ SEZONY !!!
na internet JPG.jpg
       
 

Naše další služby

Beze jména.png
992496-img-sport-fotbal-scasna-svatba.jpg

Svatba je jeden z nejzásadnějších dnů ve vašem životě a proto si zaslouží být co nejlépe zaznamenán. I po letech budete mít možnost si tento velký den připomenout a zavzpomínat na krásné okamžiky. Proto nabízím natočení svatby ( od roku 2015 již ve HD) přesně podle vašich představ. Chcete přece, aby vaše svatební video ve  HD byl pěkný ucelený snímek, na který je radost se dívat. Možná zvažujete, zda služeb svatebního kameramana využít či nikoliv. Já vám nabízím profesionální přístup, kameramanské zkušenosti z mnoha svateb a akcí a hlavně dodatečné zpracování videa. Dostanete ode mne opravdový svatební film, který můžete komukoli pustit a ukázat, jak krásná byla vaše svatba. Svatby natáčím především  po celé Moravě, ale po dohodě je možné vyjet natáčet i na větší vzdálenost.

 
V dnešní době je naprosto běžné, že je v rodině videokamera. Mnoho lidí si pořizuje záběry svých dovolených a rodinných akcí. Není vyjímnou, že se nabídne strýček nebo ochotný sourozenec, který vám svatbu natočí. Jistě je to možnost, ale ne vždy toto video dopadne dobře. Může se stát, že video bude ve špatné kvalitě a bez jakéhokoliv střihu či zpracování. Ve výsledku pak budete mít několik hodit dlouhý videozáznam, plný roztřesených nebo nekvalitních záběrů, který stejně nikomu nebudete moci ukázat, protože "šikovnému" strýčkovi se povedly i záběry s nevhodnými poznámkami nebo něčím horším. Proto Vám nabízím své kameramanské a střihačské služby.
 
Natočím váš svatební den, přesně podle vašich představ. Budu se snažit vyhovět vašim představám o svatebním videu a zpracovat vám video ze svatby podle vašich přání. K natočenému svatebnímu videu máte samozřejmě možnost si vybrat svou oblíbenou hudbu k dokreslení atmosféry.

V případě vašeho zájmu mě kontaktujte (víc rubrika kontakty).

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one